Polish English French Italian German Russian Turkish Spanish Arabic
ECO-BEEF - Zakład rozbioru mięsa

ECO-BEEF Sp. z o.o. jest  polską firmą należącą do grupy AGRAIMPEX (www.agraimpex.pl) działającej w branży mięsnej od 1991 roku. Nasza firma zakresem swojej działalności obejmuje cały łańcuch handlu wołowiną od skupu żywca, przez ubój po rozbiór i przetwórstwo.

Zakład Rozbioru Mięsa ECO-BEEF powstał w 2006 roku. Głównym profilem działalności firmy jest rozbiór wysokiej jakości mięsa wołowego  przygotowanego zgodnie z wymaganiami systemu HACCP, IFS i BRC oraz zgodnie z certyfikatem znakowania i pakowania żywności ORGAINVENT.

Cele firmy realizowane są przez ciągłe  podnoszenie standardów technicznych infrastruktury i wyposażenia, stałe monitorowanie i analizę wymagań klientów, nieustanne podnoszenie kwalifikacji, świadomości i poczucia odpowiedzialności pracowników, realizowanie zakupu surowca u zatwierdzonych dostawców, doskonalenie metod produkcyjnych.

Od wielu lat głównymi rynkami zbytu naszych produktów były kraje Europy Zachodniej, niemniej w ostatnim okresie nasza wołowina spotyka się z coraz większym uznaniem polskich zakładów mięsnych oraz sieci handlowych.

Oferujemy: chłodzone lub mrożone, pakowane próżniowo elementy kulinarne i mięsa drobne z bydła dorosłego oraz z młodych byków i jałówek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów realizujemy zamówienia indywidualne określane w specyfikacjach odbiorców.

Charakteryzuje nas wysoka elastyczność w stosunku do wymagań naszych klientów.